Spedi – Komunikator Transportowy

Historia powstania Komunikatora była dość burzliwa. Doskonale rozumiemy, jak uciążliwe jest wypełnianie skomplikowanych formularzy i wielokrotne opcje wyboru. Chcieliśmy uprościć ten proces maksymalnie – jednocześnie dając użytkownikowi pewną wolność w wypowiedzi oraz dodanych ofertach.

Za cel postawiliśmy sobie ułatwienie oraz uproszczenie pracy Spedytora w taki sposób, aby połączyć pracę z rozrywką oraz możliwością zarabiania.

Wierzymy, że szybka wymiana informacji poprzez wpisywanie treści w klawiaturę może być przyjemna, efektywna i bardziej ergonomiczna niż standardowe metody.

To, co nas wyróżnia, to fakt, że wszelkie sugestie bierzemy bardzo do siebie. Chcemy słuchać dokładnie Społeczności, oraz każdego z osobna, aby dokładnie wiedzieć, jak możemy pomóc w pracy, która i tak jest niełatwa. Na szczycie naszych wartości stoi upraszczanie. W świecie tak bardzo skomplikowanym i dynamicznym jak teraz – jest to według nas kluczowe. Staramy się, aby Spedi było tak proste, jak to możliwe – ale nie prostsze.

Doskonale wiemy, że zarabianie to kluczowy czynnik pracy każdego z nas.

Swoje spostrzeżenia skierowaliśmy na pracę w biurze. Mamy w tym doświadczenie i wiemy, że taka praca potrafi być ciekawa, natomiast potrafi również niekiedy znużyć lub znudzić.

Uważamy i wierzymy, że nie musi tak być. Poprzez zmianę podejścia i wyjście z paradygmatu “biurowego nudziarza” chcemy pokazać również innym jak postrzegamy pracę. Wiemy to – że łączenie rozrywki i zarabiania jest możliwe. Jesteśmy tego pewni.

Spedi to nie tylko business transportowy. Kierujemy w Waszą stronę atrakcyjny Program Partnerski, w którym zarobić można spore pieniądze poprzez polecenia.

Dla wszystkich nowych klientów przewidzieliśmy promocję – 3 miesiąca konta Premium za darmo!
ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ !!