PATRON MERYTORYCZNY

Instytut INTL to dynamicznie rozwijająca się firma doradcza specjalizująca się w usprawnianiu i optymalizacji procesów logistycznych w przedsiębiorstwach oraz obsłudze rynków wschodnich. Wiedza i doświadczenie pozwala dostarczać najlepsze z rozwiązań. To partner zapewniający stabilną i kompleksową współpracę.


Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą odezwij się do Nas przez formularz kontaktowy lub napisz na biuro@logisticsjobs.pl z dopiskiem “Współpraca”.

PARTNERZY

MoveON! Consulting oferuje szerokie wsparcie dla firm sektora TSL (Transport- Spedycja – Logistyka) oraz specjalistów z branży oferując usługi konsultingowe, szkolenia i doradztwo w celu optymalizacji procesów i ich poprawy dla przedsiębiorców. Wspierają firmy i specjalistów będąc partnerem podczas procesów rekrutacyjnych.

Spedio to międzynarodowa giełda transportowa, dzięki której zwiększysz swoje przychody. Spedio umożliwia zawieranie nowych transakcji w czasie rzeczywistym, w każdym miejscu.

APPERIO CONSULTING
W Apperio wiemy, że umiejętności Kandydata są kluczowym aspektem zadowolenia obu stron: Pracodawcy i Pracownika. Zależy nam na spójności, harmonii i wzajemnym zaangażowaniu podczas procesów rekrutacji. Zgodnie z hasłem przewodnim Apperio – Just People – dajemy rozwiązania, które wpasowują się w oczekiwania.
Specjalizujemy się w branży TSL. Dzięki doświadczeniom dopasowujemy biznes i pracownika, aby stworzyć idealne połączenie partnersko – biznesowe. Szukasz zmiany – pomożemy.

TSL English – szkoła języka angielskiego dla spedycji.
To projekt skierowany do szerokiego grona pracowników branży TSL. Jego głównym celem jest zapewnienie odpowiedniego zakresu branżowych słów, zwrotów i wyrażeń i wypracowanie ich tak, aby komunikacja w języku angielskim zarówno w rozmowie telefonicznej, mailowej jak i face to face, stała się swobodna i przynosiła oczekiwany rezultat.

JOOBLE
Multiwyszukiwarka z ofertami pracy z całej Polski we wszystkich branżach.