PATRON MERYTORYCZNY

Instytut INTL to dynamicznie rozwijająca się firma doradcza specjalizująca się w usprawnianiu i optymalizacji procesów logistycznych w przedsiębiorstwach oraz obsłudze rynków wschodnich. Wiedza i doświadczenie pozwala dostarczać najlepsze z rozwiązań. To partner zapewniający stabilną i kompleksową współpracę.


Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą odezwij się do Nas przez formularz kontaktowy lub napisz na biuro@logisticsjobs.pl z dopiskiem “Współpraca”.

PARTNERZY

MoveON! Consulting oferuje szerokie wsparcie dla firm sektora TSL (Transport- Spedycja – Logistyka) oraz specjalistów z branży oferując usługi konsultingowe, szkolenia i doradztwo w celu optymalizacji procesów i ich poprawy dla przedsiębiorców. Wspierają firmy i specjalistów będąc partnerem podczas procesów rekrutacyjnych.

Spedi Poland innowacyjna platforma wymiany informacji o ładunkach i autach w branży TSL. Komunikator transportowy pozwala w czasie rzeczywistym wszystkim spedytorom, logistykom i przewoźnikom wymieniać się aktualnymi informacjami o trasach przejazdu i wolnych ładunkach. Spedi wyróżnia się nieszablonowym podejściem, oraz funkcjami, których na próżno szukać w innych platformach.

FREE SPACE IN
    W czasach kiedy zasoby ludzkie są kluczową wartością dla inwestorów, nie jest łatwo o znalezienie odpowiednich osób do pracy. Następuje, niezwykle dynamiczny i stały rozwój branży e-commerce. Nie tylko, ale przede wszystkim te czynniki wymuszają optymalizację wykorzystania zasobów ludzkich, infrastruktury i systemów komunikacyjnych.
    Serwis www.miejscapaletowe.pl to profesjonalny integrator potrzeb logistycznych, wspierający procesy optymalizacji operacyjnej i finansowej.
    Miejscapaletowe.pl pomagają efektywnie wyszukać, dokładnie sprawdzić i przedstawić optymalne rozwiązania pozwalając Klientom na wybór najlepszego dla nich w danej sytuacji rynkowej i biznesowej.  

TSL English – szkoła języka angielskiego dla spedycji.
To projekt skierowany do szerokiego grona pracowników branży TSL. Jego głównym celem jest zapewnienie odpowiedniego zakresu branżowych słów, zwrotów i wyrażeń i wypracowanie ich tak, aby komunikacja w języku angielskim zarówno w rozmowie telefonicznej, mailowej jak i face to face, stała się swobodna i przynosiła oczekiwany rezultat.