• Etat
  • Gdziekolwiek

Naszym klientem jest polska firma skupiająca doświadczonych specjalistów z branży TSL, którym zależy na swobodzie działania, elastyczności pracy oraz atrakcyjnym wynagrodzeniu. W związku z rozbudową oddziału Poznań poszukujemy Spedytora Międzynarodowego.

Wymagania:

· min. 1 rok doświadczenia na stanowisku Spedytora Międzynarodowego w transporcie drogowym – WARUNEK KONIECZNY,

· znajomość języka angielskiego / niemieckiego / rosyjskiego lub francuskiego,

. – znajomość obsługi programów MS Office,

· umiejętność organizowania pracy własnej,

· umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych,

· umiejętność współpracy z przewoźnikami na transach międzynarodowych,

· znajomość giełd transportowych krajowych oraz zagranicznych.

Oferujemy:

· zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, umowę b2b, zlecenie,

· jasne warunki wynagrodzenia (cześć stała + część zmienna),

· niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, monitory ekranowe,

· dostęp do nowoczesnych narzędzi video komunikacji,

· pracę w biurach na terenie kraju,

– szkolenia wstępne, wdrożeniowe oraz rozwoje,

· jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego,

· elastyczny czas pracy.

Zakres obowiązków:

· organizowanie i planowanie transportów międzynarodowych,

· współpraca z partnerami biznesowymi firmy,

· budowanie i poszerzanie bazy nowych klientów oraz przewoźników,

· dbanie o wysoką jakość usług transportowych i ich terminowość,

· ustalanie i negocjowanie warunków transportu.

Apperio – Just People

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na md.ferens@gmail.com

Polityka Prywatności

1. Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez Apperio . z siedzibą w Warszawie, ul. Obywatelska 5 lok u10 , moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, w tym w formularzu / kwestionariuszu danych osobowych, w celu realizacji procesu rekrutacji zmierzającej do zatrudnienia w branży Transport / Spedycja / Logistyka / Bankowość/ Sprzedaż w tym na przekazywanie przez Apperio z siedzibą w Warszawie ul. Obywatelska 5 lok 10. moich danych osobowych innym podmiotom w określonym wyżej celu”. 2. „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez Apperio z siedzibą w Warszawie, Obywatelska 5 lok u10, moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”. 3. „Oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o administratorze danych, celach gromadzenia i przetwarzania danych, podstawie prawnej, planowanym okresie przechowywania oraz zapoznana/y z przysługującymi mi prawami: dostępu do danych, ich prostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, zgłoszenia sprzeciwu, cofnięcia zgody na przetwarzanie, skargi do Prezesa Urzędu Danych Osobowych”.

Pokrewne oferty pracy