• Łódź

Chcesz wykorzystywać język niderlandzki w codziennej pracy? Masz doświadczenie w zakresie transportu/logistyk i chcesz rozwijać się w światowej korporacji? Jako Specjalista ds. logistyki z językiem holenderskim możesz pracować na co dzień z ludźmi z wielu zakątków świata, rozwijając swoją karierę, pracując w profesjonalnym otoczeniu z klientami oraz różnymi zespołami.

Dla kogo rekrutujemy? Naszym Klientem jest światowym liderem w dziedzinie technologii medycznych. Ma swoje centrum biznesowe w Centrum Łodzi, al. Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Opis stanowiska

Specjalista ds. logistyki zarządza i monitoruje plan transportu w całym łańcuchu dostaw, a w szczególności:

  • planuje i realizuje działania związane z transportem komponentów lub produktów
  • komunikuje się z kontrahentami firmy
  • wprowadza dane do systemu SAP
  • archiwizuje dokumenty
  • wspiera działania związane z usprawnieniem procesu transportu i logistyki

Poszukujemy:

  • osoby dokładnej, skrupulatnej w działaniu
  • osoby płynnie komunikującej się w języku holenderskim oraz języku angielskim
  • osoby doświadczonej w działaniach związanych z logistyką i transportem

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie;
  • roczną premię w oparciu o osiągane wyniki;
  • prywatną opiekę medyczną z możliwością rozszerzenia jej na członków rodziny;
  • pakiet relokacyjny dla osób przeprowadzających się spoza regionu łódzkiego;
  • dofinansowanie szkoleń i certyfikacji (m.in. kursów językowych);
  • dofinansowanie firmowej kantyny oraz zniżki na produkty firmowe.

W biurze w centrum Łodzi przy al. Marszałka Józefa Piłsudskiego pracują ludzie, którzy mówią w ponad 25 językach i reprezentują ponad 15 różnych narodowości, wspierając codziennie działania w 50 krajach. Siłą firmy jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań w branży medycznej.

Ta oferta jest dla Ciebie interesująca?

Kliknij APLIKUJ i dołącz CV, a my odezwiemy się do Ciebie w ciągu kilku dni i przeprowadzimy rozmowę rekrutacyjną. Będziemy też z Tobą przez cały proces rekrutacji i pomożemy Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej w firmie.

Pamiętaj, będziemy rozpatrywać tylko osoby, które zaaplikują przez system.

Więcej informacji o procesie rekrutacyjnym w Talent Place znajdziesz na stronie www.talentplace.pl/kandydaci

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na md.ferens@gmail.com

Polityka Prywatności

Poprzez złożenie dokumentów aplikacyjnych (CV lub innych dokumentów) w ramach toczącego się obecnie procesu rekrutacyjnego wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Everuptive sp. z.o.o z siedzibą w Krakowie (Everuptive) jako administratora danych osobowych. W związku ze złożeniem aplikacji na niniejsze ogłoszenie Twoje dane osobowe podane w dokumentach aplikacyjnych zostaną przekazane przez Everuptive do spółki, dla której prowadzony jest obecny proces rekrutacji; spółka ta będzie przetwarzać przekazane dane osobowe jako niezależny administrator.

Pokrewne oferty pracy