• Łódź

Dla Naszego klienta, firmy spedycyjnej nastawionej na wykorzystanie kompetencji i potencjału pracowników w związku z rozbudową działu w Łodzi poszukujemy:

Specjalista ds. Spedycji Międzynarodowej, Krajowej

(transport 3,5 dmc, 13,6, chłodnie)

OCZEKIWANIA KLIENTA:

  • doświadczenie w pracy w transporcie międzynarodowym, krajowym  min. 1 rok (warunek konieczny)
  • dobra znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego,
  • znajomość obsługi programów MS Office,
  • umiejętność planowania tras międzynarodowych,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • dokładność i terminowość w realizacji zadań,
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania współpracy z przewoźnikami na trasach krajowych / międzynarodowych,
  • znajomość giełd transportowych.

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • nadzór nad dokumentacją spedycyjno – transportową,
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy – back office, windykacja, weryfikacja,
  • kontrola i realizacja usług transportu w ruchu międzynarodowym,
  • współpraca z klientami i partnerami biznesowymi firmy,
  • realizacja zleceń transportowych dla klientów,
  • dbanie o zachowanie norm jakościowych i ilościowych,
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z zagranicznymi partnerami oraz klientami firmy,

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie u bezpośredniego pracodawcy na podstawie umowy o pracę, umowy b2b,
  • elastyczne godziny pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy wraz z zapleczem IT,
  • jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego poziomego oraz pionowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie 2 składnikowe,
  • szkolenia wewnętrzne oraz rozwojowe,
  • kartę multisport,
  • pracę w biurze w dobrej lokalizacji.

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na md.ferens@gmail.com

Polityka Prywatności

1. Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez Apperio . z siedzibą w Warszawie, ul. Obywatelska 5 lok u10 , moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, w tym w formularzu / kwestionariuszu danych osobowych, w celu realizacji procesu rekrutacji zmierzającej do zatrudnienia w branży Transport / Spedycja / Logistyka / Bankowość/ Sprzedaż tym na przekazywanie przez Apperio z siedzibą w Warszawie ul. Obywatelska 5 lok 10. moich danych osobowych innym podmiotom w określonym wyżej celu”. 2. „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez Apperio z siedzibą w Warszawie, Obywatelska 5 lok u10, moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”. 3. „Oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o administratorze danych, celach gromadzenia i przetwarzania danych, podstawie prawnej, planowanym okresie przechowywania oraz zapoznana/y z przysługującymi mi prawami: dostępu do danych, ich prostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, zgłoszenia sprzeciwu, cofnięcia zgody na przetwarzanie, skargi do Prezesa Urzędu Danych Osobowych”.

Pokrewne oferty pracy