Kierownik łańcucha dostaw

Miejsce pracy: Stalowa Wola

Obowiązki:

  • planowanie i zarządzanie procesem łańcucha dostaw
  • monitorowanie wskaźników przypisanych do procesu łańcucha dostaw oraz podejmowanie działań korygujących
  • optymalizacja procesów logistyki wewnętrznej
  • nadzorowanie gospodarki magazynowej przedsiębiorstwa z uwzględnieniem optymalizacji kosztów składowania oraz kosztów transportu
  • zarządzanie podległym personelem, w tym rozwój i motywowanie pracowników, wyznaczanie celów i kontrola wyników ich pracy
  • przygotowanie raportów i zestawień
  • prowadzenie nowych projektów SCM o strategicznym znaczeniu dla firmy

Nasze oczekiwania:

Idealny kandydat powinien:

  • posiadać wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie, ekonomia, logistyka i transport)
  • posiadaćminimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykazywać wiedzę z zakresu procesów logistyki wewnętrznej
  • wykazywać się praktyczną znajomością narzędzi i metod planowania, produkcji oraz zapasów
  • znać systemy klasy ERP
  • biegle posługiwać się arkuszem kalkulacyjnym MS Excel (znajomość Microsoft Dynamics NAV będzie dodatkowym atutem)
  • posiadać praktyczną umiejętność zarządzania projektami
  • mieć umiejętności podejmowania decyzji pod presją czasu
  • mieć wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz cechy przywódcze
  • posiadać doświadczenie w budowaniu i rozwijaniu kompetencji pracowników
  • bardzo dobrze porozumiewać się w języku angielskim
  • posiadać prawo jazdy kat. B
  • wyrażać gotowość do okazjonalnych podróży służbowych (krajowych i zagranicznych)

Oferujemy:

  • odpowiedzialną i ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne, konkurencyjne na lokalnym rynku pracy wynagrodzenie wraz z pakietem benefitów
  • udział w projektach związanych z optymalizacją logistyki wewnętrznej oraz wdrażanie nowych projektów SCM o strategicznym dla firmy znaczeniu
  • ze względu na specyfikę pracy na tym stanowisku, elastyczny czas pracy oraz pracę zdalną oferujemy w części.

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na md.ferens@gmail.com

Polityka Prywatności

Pokrewne oferty pracy