• Gdziekolwiek

FARMASI eksportuje produkty do 123 krajów, ma 365 milionów konsumentów obsługiwanych w 50 000 punktach sprzedaży. Od 2010 roku FARMASI zmieniło system sprzedaży, wprowadzając Multi-Level Marketing. Od tego momentu FARMASI zaczęło dynamicznie się rozwijać. Obecnie w systemie MLM sprzedajemy produkty w 15 krajach. FARMASI jest liderem w światowych trendach branży kosmetycznej. Posiadamy własne laboratoria, dzięki czemu rozwijamy naszą ofertę szybciej od konkurencji i jesteśmy firmą o doskonale ustabilizowanej pozycji na rynku.

W związku z otwarciem nowego magazynu w hali (Panattoni Park Janki – Sokołów, k. Janek) poszukujemy osób do pracy jako:

Pracownik magazynu

Obowiązki:

  • rozładunek towaru
  • etykietowanie produktów
  • przygotowywanie i realizacja zamówień
  • skanowanie towarów
  • sprawdzanie zawartości zamówień
  • weryfikacja brakujących elementów zamówienia
  • pakowanie towaru
  • przygotowanie towaru do transportu
  • sortowanie próbek
  • przygotowanie opakowań do transportu
  • liczenie produktów, inwentaryzacje
  • utrzymanie porządku w magazynie

Oczekiwania:

  • odpowiedzialne podejście do wykonywanych zadań
  • skrupulatność, dokładność, zaangażowanie
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • nastawienie na współpracę z innymi członkami zespołu
  • sprawność fizyczna
  • punktualność
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, ale nie jest wymagane

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie płatne terminowo na konto
  • stabilne zatrudnienie
  • docelowo umowę o pracę
  • praca w systemie jednozmianowym
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na szybko rozwijającym się rynku
  • praca z lekkimi produktami (nie wymagająca noszenia ciężkich paczek)
  • bardzo dobre warunki pracy w nowym, czystym magazynie
  • dodatkowa przerwa w pracy (+15 min)
  • premia na koniec roku za dobre wyniki po roku pracy

Dodatkowe informacje:

  1. Zapraszamy do współpracy kobiety i mężczyzn.
  2. Praca nie wymaga noszenia ciężkich paczek.
  3. Rozpoczęcie prac zaplanowano na 2 tydzień sierpnia 2020 r.
  4. W przesłanym CV prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na md.ferens@gmail.com

Polityka Prywatności

W procesie rekrutacji dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Każdy kandydat przystępujący do naboru podaje swoje dane dobrowolnie. Bez podania wymaganych danych osobowych nie będzie możliwy udział w naborze. Prosimy o umieszczenie w Cv stosownej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).