Patrzcie kto do Nas zawitał 🙂

TAAAAK !!!! 

To Goryl, znany już wielu wyjadacz CV, który te złe zjada na śniadanie, a dobrymi karmi zagubionych kandydatów. Teraz chce pomóc i Wam, żeby niekończąca się do Was kolejka rekruterów z propozycją pracy nie była tylko nocnym marzeniem, ale Waszą codziennością! Goryl działa prężnie pod brandem Gorilla Job, które powstało właśnie po to, żeby wspierać kandydatów w trudach rekrutacji.

Jeśli patrzysz na swoje CV i nie jesteś z niego zadowolony, już wiesz gdzie warto się zgłosić.
Co w Gorilla Job, poza ich poczuciem humoru, jest piękne? Na pewno to, że nie akceptują półśrodków, dlatego robią tylko #NajlepszeCV. Mają też coś dla Zośsamoś. Zamiast całego przygotowania CV, oferują analizę dokumentu, tak, żebyście mogli poprawić go samodzielnie. Przygotowują też kandydatów na rozmowy rekrutacyjne przeprowadzając testową rozmową razem z pakietem rad, jak robić, żeby dobrze robić. 

Brzmi ciekawie?

Dla wszystkich Użytkowników LogisticsJobs.pl razem z Gorylem przygotowaliśmy specjalną promocję! Jeżeli powołacie się na nasz portal otrzymacie rabat 10% na usługę w Gorilla Job. A jeśli w Waszym portfelu hula wiatr, to i tak wbijajcie do Goryla, bo ma takie filmiki instruktażowe, jak zrobić najlepsze CV, że nie możecie tego przegapić. Wpadajcie na: https://www.facebook.com/GorillaJob