Philip Morris Polska

al. Jana Pawła II 196
0 Ofert
0 Opinii
500 Wyświetleń

Opis pracodawcy

Siedziba i fabryka PHILIP MORRIS POLSKA S.A. (PMPL) w Krakowie.
• To największe centrum produkcyjne Philip Morris International w Europie oraz jedno z najnowocześniejszych i największych na świecie. Nasze produkty są sprzedawane na ponad 60 rynkach na świecie.
• Jesteśmy częścią Philip Morris International, który jest światowym liderem na rynku wyrobów tytoniowych. Sprzedajemy siedem z piętnastu światowych topowych marek, włączając w to markę numer jeden. Produkty PMI są obecne na 180 rynkach.
• W Polsce wszystkie nasze spółki są wyróżnione prestiżowym Certyfikatem Równych Płac, potwierdzającym, że kobiety i mężczyźni wynagradzani są jednakowo, a wkład i wysiłki pracowników w działalność biznesową i rozwój firmy cenione są niezależnie od płci
• 6 raz z rzędu uzyskujemy certyfikat Top Employer.
• Naszym celem jest tworzenie przyszłości bez dymu tytoniowego. Dlatego wprowadziliśmy na polski rynek innowacyjny produkt IQOS w 2017r.

NASZA WIZJA:
Choć jesteśmy firmą tytoniową, naszym celem jest stworzenie przyszłości bez dymu tytoniowego. Jesteśmy w trakcie największej transformacji nie tylko w historii firmy, ale również całej branży: z tradycyjnego producenta wyrobów tytoniowych zmieniamy się w firmę technologiczną, działającą w oparciu o wyniki złożonych badań naukowych, rozwój nowych technologii i innowacji.

OBSZARY PRACY W PHILIP MORRIS POLSKA S.A:
• Dział Zapewnienia Jakości
• Inżynieria Produkcyjna i Procesowa
• Inżynieria Projektowa
• Zarządzanie Zespołem

POZNAJ NASZE POZOSTAŁE SPÓŁKI w POLSCE:

1. PHILIP MORRIS POLSKA DISTRIBUTION SP. Z O.O. (PMPL-D) z biurem w Warszawie oraz centrami dystrybucji na terenie całego kraju. PMPL-D zajmuje się sprzedażą i dystrybucją naszych produktów w Polsce.

2. PMI SERVICE CENTER EUROPE SP. Z O.O. (PMI SCE) w Krakowie. To europejskie centrum świadczące wyspecjalizowane usługi finansowe, informatyczne, zakupowe oraz z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Jest kluczowym ośrodkiem eksperckim dla naszych globalnych struktur – miejscem wsparcia i tworzenia innowacyjnych rozwiązań. Reprezentujemy ok. 25 narodowości i posługujemy się ponad 20 językami.

Niezależnie od działu i lokalizacji, w której pracujesz, Twoją podporą i inspiracją będą ludzie – w różnym wieku, z różnymi doświadczeniami, łączący pasję do biznesu i ambicję z realistycznym podejściem do wyznaczania celów i wdrażania rozwiązań.

Sprawdź nasze wszystkie oferty na naszej stronie pmicareers.pl

Bądź pierwszym, który napisze opinię o “Philip Morris Polska”