0 Ofert
0 Opinii
319 Wyświetleń

Opis pracodawcy

Nazwa zobowiązuje – dlatego w naszych działaniach dążymy do doskonałości tak, aby zasłużyć na naszą markę – Perfect Consulting.

  • Jesteśmy po to, by służyć pomocą, wiedzą, dzielić się innowacyjnymi rozwiązaniami
  • Oferujemy najnowsze narzędzia w procesie realizacji strategii personalnej
  • Zapewniamy doświadczenie i znajomość rynku
  • Realizujemy nowatorskie projekty
  • Pracujemy z pasją!

Naszą misją jest wspieranie Klientów w osiąganiu zamierzonych celów poprzez kompleksowe spojrzenie na firmę od strony ludzi, procesów, systemów oraz kultury organizacyjnej. Od roku 1999 uczestniczymy w budowie świadomości i rozwijaniu przekonania, że warto inwestować w rozwiązania z obszaru HR.
Specjalizujemy się w rekrutacjach, coachingu, szkoleniach otwartych i dedykowanych, doradztwie personalnym, badaniach satysfakcji pracowniczej, ocenach okresowych,  także w systemach motywacyjnych, outplacemencie, badaniach mystery client i analizie konkurencji.

Nasz zespół

Hanna Kąkol – Dyrektor zarządzający, certyfikowany coach ICC – Absolwentka WSAiB w Gdyni oraz Podyplomowych Studiów z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi przy Uniwersytecie Gdańskim. Od ponad 20 lat związana ze sprzedażą oraz marketingiem. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując na różnych szczeblach zarządzania: product manager, dyrektor oddziału, dyrektor firmy. Posiada doświadczenie w prowadzeniu projektów, których celem jest wspieranie firm różnych branż w określaniu strategii operacyjnej i wdrażaniu programów poprawy wyników. Specjalizuje się w tematyce zmiany i podnoszeniu efektywności organizacji oraz budowaniu optymalnych struktur organizacyjnych.

Bądź pierwszym, który napisze opinię o “Perfect Consulting”