Liquid Technologies Distribution Sp. z o. o.

Wrocław, województwo dolnośląskie, Polska
0 Ofert
0 Opinii
335 Wyświetleń

Opis pracodawcy

Liquid Technologies – to młoda, prężnie rozwijająca się firma zajmująca się produkcją chemii do profesjonalnego użytku. Jej założycielami są doktorzy Politechniki Wrocławskiej, specjaliści w dziedzinach chemii, energetyki, systemów klimatyzacji i wentylacji HVAC oraz aparatury chemicznej i procesowej.

Firma specjalizuje się w projektowaniu, produkcji środków, płynów i preparatów do czyszczenia klimatyzacji i wentylacji. Oferowane są dwie linie produktów. Pierwszą z nich, HVAC External, tworzą środki do czyszczenia zewnętrznych jednostek klimatyzacji i wentylacji. Preparaty do czyszczenia klimatyzacji serii HVAC External przeznaczone są do zastosowań zewnętrznych. Druga, HVAC Internal, to płyny do czyszczenia wewnętrznych jednostek klimatyzacji i wentylacji. Środki te umożliwiają, między innymi, skuteczne odgrzybianie klimatyzacji.

Liquid Technologies Distribution Sp. z o. o. to firma, której zadaniem jest obsługa klientów detalicznych i hurtowych. Nasz magazyn mieści się w Oławie skąd każdego dnia wysyłamy zamówienia do każdego klienta w Polsce.

Bądź pierwszym, który napisze opinię o “Liquid Technologies Distribution Sp. z o. o.”