DSI Underground Merol sp. z o.o

Kraków, województwo małopolskie, Polska
0 Ofert
0 Opinii
387 Wyświetleń

Opis pracodawcy

DSI Underground jest wiodącym na świecie dostawcą produktów, systemów i rozwiązań wsparcia naziemnego dla górnictwa podziemnego i przemysłu tunelowego. Jesteśmy obecni w 70 krajach i zatrudniamy ponad 3000 osób, w tym inżynierów i specjalistów technicznych z bogatym doświadczeniem w branży podziemnej. 

Dzięki wiodącym na rynku markom obejmującym wszystko, od systemów śrubowych po chemikalia wtryskowe i kapsułki żywiczne, wzmacniamy kopalnie, tunele i konstrukcje podziemne, pomagając naszym klientom przemieszczać się pod ziemią i osiągać ich cele – szybciej i wydajniej niż kiedykolwiek. 

Co najważniejsze, chociaż wielu dostawców oferuje po prostu standardowe produkty, my wykorzystujemy naszą wiedzę, aby dostarczać spersonalizowane rozwiązania – tworzone we współpracy z naszymi klientami oraz modyfikowane i dostosowane do indywidualnych, specjalistycznych potrzeb. 

Akredytowani zgodnie z ISO 9001: 2015, z globalnymi zakładami produkcyjnymi i wyczerpującymi testami wewnętrznymi, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym terminom realizacji i wielkości zamówień, przy każdorazowym zachowaniu najwyższych poziomów jakości i bezpieczeństwa. 

Dzięki niestandardowym i prawdziwie międzynarodowym możliwościom logistycznym, możemy niezawodnie dostarczać zamówienia na czas, zapewniając ciągłą produkcję i działanie 24/7. 

I wreszcie, dzięki obecności na wszystkich kluczowych rynkach, nasz zespół ekspertów jest dostępny ze szczegółowymi zaleceniami i wszechstronnymi poradami, w tym nadzorem instalacji na miejscu, szkoleniami i testami – wszystko po to, aby sprostać wyzwaniom technicznym i zapewnić rozwój Twojej firmy.

Bądź pierwszym, który napisze opinię o “DSI Underground Merol sp. z o.o”